Card image cap

Antalya Bilim Üniversitesinin Acı Kaybı

Antalya Bilim Üniversitesinin Acı Kaybı

Antalya Bilim Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İbrahim Dülger, geçirdiği kalp krizi sonucu, 55 yaşında yaşamını yitirdi.

Prof. Dr. Dülger, Alanya'da katıldığı bir düğünde rahatsızlandı. Ambulansla Alaaddin Keykubat Üniversitesi Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan ve kalp krizi geçirdiği belirlenen Dülger, bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Cenazesi memleketi Uşak'a gönderilen Prof. Dr. Dülger, Uşak Yücetepe Camisi'nde bugün ikindi vakti kılınacak cenaze namazının ardından Şekerevler Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

Antalya Bilim Üniversitesi Mütevelli Heyeti ve Rektörlüğü tarafından yayımlanan mesajda, "Antalya Bilim Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Sn. Prof. Dr. İbrahim Dülger'i kaybetmenin derin acısını ve üzüntüsünü yaşamaktayız. Değerli hocamıza Allah'tan rahmet, kederli ailesine, öğrencilerine ve meslektaşlarına başsağlığı dileriz" denildi. 

Diğer Üniversite Haberleri

Card image cap
Kütahya Dumlupınar Üniversite'nin projesine AB'den destek

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi ve Nursan Kablo’nun yürüttüğü ‘Otomotiv Sektörüne Yönelik Yeni Nesil Nanokablo Üretimi’ projesi Avrupa Birliği’nin COST programı kapsamında uluslararası proje olarak destek almaya hak kazandı.

TÜMÜNÜ GÖR